Gå til hovedinnhold

Ny utfordring hos Scrappekammeret!

Nå har vi lagt ut en ny utfordring hos Scrappekammeret! Denne gangen er utfordring: SØM! Du kan sy på prosjektet ditt - enten på maskin eller for hånd. Eller så kan du gjøre som meg, å tegne sømmen på :)

Her er mitt DT-bidrag:

Sømmen er tegnet rundt hvert panel, med hvit tusj.



Kommentarer

Skikkelig flott bryllupskort og fint fargelagt.9

KLEM BENTE:)
Kort og Søm sa…
Så fint kort du har laget! :O)
Nydeleg!! Korleis lagar du dei "perlekrussedullane"? :)

Populære innlegg fra denne bloggen

Kammerpike/herre søkes!!!

Vi i Scrappekammeret søker ny Kammerpike / Kammerherre!!! Ta en titt på kammeret , og se hva som står i stillingsutlysningen ! Jeg håper virkelig at DU søker!

God bedring kort

Jeg har laget et enkelt "god bedring"-kort. Primablomster med brads i, rub ons bokstaver, bånd/tråd (klarer ikke helt å beskrive hvordan det er...). Og så har jeg brukt blomsterstempel i tre forskjellige størrelser, til å stemple på kartongen, for å lage en mer spennende bakgrunn. Har også brukt hvit penn til "søm". Inni kortet har jeg også pyntet. Det var veldig kjekt å lage dette kortet, så lignende kort blir det nok flere av :)

Mote atc'er

I går laget jeg to atc'er med tema: mote. Disse sendte jeg til Gry-Heidi . Jeg har brukt pakke-tape på to bilder - et med to luer på, og et med to kjoler på. Og så har jeg klistret dette oppå at utskrevet ark med Mote på. Til slutt har jeg markert ulike deler av motivet med glitter :)