Har laget et brunt julekort :) Vanskelig å se hele teksten "Julehilsen" her, men når en åpner kortet, så må sløyfen løsnens, og da ser du hele teksten fint ;) Motivet er embosset. Har også med et detaljebilde nedenfor :)
Etter at jeg strikket regnbuesokker til meg selv, så fikk jeg bestilling på flere par. Her er et par strikket i str. 33, i blåtoner. Disse sokkene er hovedsaklig strikket i Viking Sportsragg, pinnenr. 3,75 Syns det ble fine farger på disse - og mottaker ble godt fornøyd ;) Jeg leverer disse sokkene på karneval-utfordringen hos Pinnekroken ;)
Det er allerede fredag igjen!! Syns ukene flyr av gårde. Kjenner det er høst i luften, og kanskje tid for litt vedfyring snart? Her er en tennbrikettboks jeg har strikket rundt. Mønsteret er Lykke i skogen. God helg alle sammen!
Kommentarer
Jeg har også rotet litt rundt med andre farger på julekort i det siste.
Kan bli ganske effektfullt !
Lekre farger:)
Herlig motiv og nydelig pyntet.
Ha en fin dag, klem:)
Morsom effekt med kun bazzil og pynt :)
Klem Guro